Капсули Гінкго Білоба (Таїланд) – купити в Україні за ціною виробника

Зупинити старіння, підтримати сили і відновити нервову систему допоможуть природні капсули Гінкго Білоба з Таїланду, які створені для домашнього використання і дуже зручні в застосуванні. Ресурси будь-якого організму можна швидко відновити за допомогою цього чудодійного засобу.
 

Переваги засобу

Регулярний прийом цього засобу дозволить пам'яті використовувати власні сили самостійно.
 
Головні переваги препарату: 
 
  • поліпшується кровообіг і обмін речовин;
  • полегшує симптоми депресії;
  • підвищується венозний тонус і кровонаповнення судин;
  • відбувається розширення судин;
  • нормалізуються метаболічні процеси;
  • знімається набряк в периферичних тканинах і виявляється на них антигіпоксична дія.
 
Продукт часто використовують люди середнього віку з сильними розумовими і фізичними навантаженнями.
 
 

Капсули Гінкго Білоба: опис, огляд складу

З'єднання діючих компонентів препарату викликає лікувально-профілактичний ефект.
 
Функції на організм основних інгредієнтів капсул:
 
  • Гінкго Білоба. Відновлює природні процеси мозку, покращує пам'ять, концентрує увагу, стабілізує роботу серця і судин, розширює капіляри і покращує зір. Знімає головний біль і запаморочення, збільшує швидкість передачі нервових сигналів (тим самим відновлює і покращує розумові здібності).
  • Центелла Азіатська. Омолоджуюча речовина, стимулює і зміцнює нервові клітини, має протизапальну, заспокійливу та сечогінну дію. Допомагає зосередити увагу і нормалізує кровотік.
  • Сафлор. Допомагає при анемії і серцевій недостатності, усуває наслідки інсульту, бадьорить і тонізує. Також використовується для профілактики злоякісних пухлин.
  • Індійський перець. Відновлює зниженні функції організму, покращує кровообіг, підвищує імунітет, заспокоює і нормалізує сон.
 
Численні відгуки щодо брендових капсул Гінкго Білоба показують, що регулярне їх використання допомагає відновити фізичні сили і мозкову діяльність.
 

Правила застосування капсул

Рекомендується вживати продукт для профілактики і корекції. У профілактичних цілях слід приймати всередину після їжі по 1 таблетці 3 рази на день. На курс вистачає однієї баночки (100 штук).
 
У лікувальних цілях виробник рекомендує застосовувати капсули Гінкго Білоба 3 рази на день по 2 таблетки. Мінімальний прийом – 4 тижні, а максимальний – 8 тижнів.
 
Для корекції уваги і підвищення розумових здібностей препарат призначають дітям в дозуванні по 1 капсулі двічі на день.
 
Купити капсули Гінкго Білоба можна в інтернет-магазині «Siam Collection» за доступною ціною і з доставкою по всій Україні від 1 до 3 днів. Оригінальність і якість продукції ми гарантуємо.
 
Замовити капсули Гінкго Білоба зі знижкою до 10% або уточнити роздрібну вартість можна зараз у відділі продажів. Телефонуйте: 044 221 81 88
 
 
Дія Стимулюють біосинтез ендотеліального релаксуючого фактора і простацикліну I2 в судинній стінці, чинять гальмівний вплив на фактор активації тромтромбоцітов, підвищують еластичність і міцність стінок кровоносних судин (ангіопротектівним дію), перешкоджають агрегації еритроцитів і тромбоцитів, запобігають тромбози, в т.ч. мозкових і коронарних судин (антиагрегантну, антитромботичну дію), сприяють розширенню дрібних артерій і підвищення тонусу вен, покращують капілярний кровообіг в органах і тканинах, покращують мозковий кровообіг і постачання мозку киснем і глюкозою, усувають циркуляторную недостатність атеросклеротичного походження, збільшує виживаність нейронів в умовах гіпоксії (вазорегулюючу, венотонизирующее, антигіпоксичну дію), сприяють зменшенню проникності судинної стінки, як на уро НЕ головного мозку, так і на периферії; гальмують розвиток травматичного або токсичного набряку головного мозку (протинабрякову дію), перешкоджають утворенню вільних радикалів і перекисного окислення ліпідів клітинних мембран, стабілізують клітинні мембрани (антиоксидантну дію), нормалізують медіаторні процеси в центральній нервовій системі (ЦНС), впливають на вивільнення, зворотне захоплення і катаболізм нейромедіаторів і на їх здатність до зв'язування з мембранними рецепторами нейронів; стимулюють вивільнення і інгібують зворотне захоплення норадреналіну і дофаміну (антидепресивну дію), підвищують чутливість постсинаптичних мускаринових рецепторів до ацетилхоліну (ноотропну дію), сприяють поліпшенню когнітивних функцій при церебральної недостатності: відновлюють пам'ять, здатність до концентрації уваги і навчання, мовні і рухові функції ЦНС, надають позитивний ефект при порушеннях периферичного кровообігу: облітеруючому атеросклерозі нижніх кінцівок, Діабі тичної микроангиопатии, порушеннях слуху та зору (ретинопатії) в результаті вікових змін, еректильної дисфункції судинного генезу, інших станах, що супроводжуються хронічною ішемією периферичних тканин або органів.
Застосування Під час або після їди, 2 або 3 рази на день, запиваючи водою. Капсули слід ковтати цілими; розчин для прийому всередину - розчинити в половині склянки води.
Об'єм 100 капсул
Протипоказання Індивідуальна непереносимість компонентів Гінкго білоба С, вагітність, годування грудьми
Склад 1 капсула Гінкго білоба З містить: екстракт гінкго білоба 24% флавоглікозоідов і 6% терпенів 60 мг, порошок листя гінкго білоба 330 мг.
Термін придатності 3 роки
Виробник Mho-lang
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.