Косметика Kongka Herb (КонгкаХерб)

«Kongka Herb» - провідна тайська компанія-виробник, що спеціалізується на виготовленні натуральних бальзамів, мазей, фітопрепаратів на основі трав'яних екстрактів і ефірних масел. Вона має сертифікати, що підтверджують справжність і якість товару.

На офіційному сайті компанії представлений широкий асортимент продукції, з переведенням інструкції по використанню препаратів на різні мови, в тому числі і на українську.

Кращий тайський виробник бальзамів - Kongka Herb з доставкою по всій Україні

Бажаєте замовити продукцію торгової марки «Конгкахерб» безпосередньо з Таїланду, з організацією доставки покупки по країні - звертайтеся до менеджерів-консультантів «Siam Collection». Жителі Києва і Одеси можуть скористатися послугою «Самовивезення» в будь-який зручний час і день тижня.

У продажу нашого інтернет-магазину тільки натуральні засоби безпосередньо з Таїланду, купити які можна, як оптом, так і в роздріб за кращими в Україні цінами:

 

Секрет популярності бальзамів і мазей від «Kongkaherb.Co.Th»

Бренд Kongkaherb ( «Конгкахерб») за свою багаторічну діяльність виготовив величезну кількість ефективних бальзамів, мазей, капсул, сумішей, застосування яких носить цілющих характер..

Особливістю продукції, що випускається є її унікальний склад, вона створена з екологічно чистої рослинної сировини і активно використовується в оздоровчій косметології. Вироби застосовують для ліквідації запальних процесів, розтягнень, м'язових болів, артрозів, забитих місць і т.п.

Поставки популярних бальзамів, мазей та інших засобів виробництва фірми «Kongkaherb.Co.Th» (Таїланд) націлені не тільки на потреби внутрішнього ринку, а й на експорт. Завдяки серйозному досвіду, кваліфікованого штату і розвиненим виробничим потужностям фірма отримала численні міжнародні сертифікати та нагороди, а також світове визнання.

Безкоштовна доставка по Україні бальзамів з Таїланду виробництва Kongka Herb

У продажу «Siam Collection» великий асортимент бальзамів і мазей на основі тайських трав від «Kongkaherb» (на замовлення і в наявність), кожне з яких:

  • містить інформацію про склад і докладну інструкцію по застосуванню;
  • створено з використанням сучасних технологій і не містить шкідливих добавок, домішок;
  • протестовано фахівцями і отримало позитивні відгуки користувачів, які вже встигли купити товари бренду «Kongka Herb».


Періодично каталог подібних виробів поповнюється вдосконаленими новинками.

Цікавить продукція від постачальника «Kongka Herb», хочете купити препарати по оптової або роздрібної вартості, з доставкою в будь-яке місто України (наприклад, Київ, Харків, Одесу) - телефонуйте менеджерам інтернет-магазину «Siam Collection»:

  •   (097) 891 11 88
  •   (044) 221 81 88


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)