Kaemforia Parviflora для підвищення потенції – купити капсули в Україні

Kaemforia Parviflora. Чорний тайський женьшень для підвищення потенції і зміцнення чоловічого організму - сучасний брендовий засіб з Таїланду, призначений для домашнього використання. Цей засіб широко представлений в східній медицині і користується популярністю, оскільки довело свою ефективність.
 

Kaemforia Parviflora: огляд, опис складу

Традиційно капсули рекомендовані для лікування простатиту і збільшення лібідо, але спектр вживання препарату досить широкий.
 
Дія засобу:
 
  • зниження артеріального тиску;
  • активізація роботи серця;
  • поліпшення циркуляції крові;
  • очищення від шлаків;
  • зменшення газоутворення.
 
Численні відгуки про Kaemforia Parviflora показують, що використання таїландських капсул відповідно до інструкції по застосуванню дозволяє збільшити сексуальне бажання, підвищити потенцію і рівень тестостерону в крові. Дуже добре допомагають капсули чоловікам після 50-ти років, зберігаючи баланс в організмі.
 

Kaemforia Parviflora: спосіб вживання

Цей засіб добре знімає м'язову напругу, тому його часто обирають спортсмени. Також тайські капсули Kaemforia Parviflora допомагають розслабитися після складних фізичних навантажень і підвищити працездатність.
 
Рекомендовано приймати не більше 2 капсул два рази на день до вживання їжі. На ніч їх краще не вживати, оскільки препарат має тонізуючу дію. Випускаються таблетки по 100 штук в пластиковій банці.
 
Купити Kaemforia Parviflora. Чорний тайський женьшень для підвищення потенції і зміцнення чоловічого організму можна в інтернет-магазині «Siam Collection» за доступною вартістю. Вся продукція оригінальна і високої якості.
 
Замовляйте Kaemforia Parviflora по зниженій ціні і з швидкою доставкою (1-3 дні) в будь-який населений пункт України прямо зараз у відділі продажів. Для цього - телефонуйте: 044 221 81 88

 

Дія Зниження артеріального тиску, активізація роботи серця, поліпшення циркуляції крові, очищення від шлаків, зменшення газоутворення.
Застосування Рекомендовано приймати по 2 капсули два рази на день до вживання їжі.
Об'єм 100 капсул
Протипоказання Не вживати на ніч
Склад Kaemforia parviflora, salacia chinensis,anaxagorea luzonensis,dracaena conferia and other herbal ingridients
Термін придатності 3 роки
Форма випуску Капсули
Виробник Kongka Herb
Країна виробник Таїланд
Николай / 24.04.2020
Этот препарат не способствует повышению давления ведь свойства женьшеня способствуют повышению давления и противопоказаны гипертоникам?
Администратор
Добрый день, в состав данных капсул входит: Kaempferia Parviflora, Salacia chinensis, Anaxagorea luzonensis и Dracaena conferta. Данный состав рекомендован для лечения и профилактики простатита, повышения потенции, общего тонуса и выносливости организма, а также нормализации артериального давления. Повышения давления быть не должно, наоборот нормализация.
В противопоказаниях производитель указывает только индивидуальную не переносимость, поэтому в начале применения следует отслеживать свое состояния, также как и при приеме любого травяного препарата.