Дезодорант Кристал Abhai з освіжаючим ефектом для чоловіків

Дезодорант Кристал з Мангостин і гуава Abhai розроблений для користувачів-чоловіків. Він швидко і ефективно справляється з неприємним запахом поту. Засіб запобігає розвитку будь-яких хвороботворних бактерій в пахвовій області, роблячи бактерицидну дію.

 

Переваги тайського дезодоранту Кристал

Косметичний виріб не залишає розводів на світлому або темному одязі, повністю змивається теплою водою. Крім того, можна виділити ще кілька переваг даного дезодоранту:

  • Не має різкого, нав'язливого запаху. Препарат залишає після використання легкий, приємний трав'яний аромат.
  • Не містить штучних компонентів. У складі цього виду тайської продукції тільки натуральні, перевірені, безпечні компоненти, в ньому відсутні ароматизатори, шкідливі солі алюмінію.
  • Не липне після використання до одягу. Засіб покриває зону пахв тонким захисним бар'єром, що не маючи контакт з чоловічим нарядом.


Дезодорант Кристал купити в Києві або іншому місті країни варто через його інноваційний метод боротьби з неприємним запахом. Дія засобу направлена на придушення росту мікробів, грибків, тим самим усуваючи підвищене потовиділення і пов'язані з ним відразливі аромати.

Замовити дезодорант Кристал можна за доступною ціною. При цьому, отримавши гіпоалергенний, безпечний, ефективний освіжаючий засіб по догляду за пахвовій зоною.

Спосіб використання дезодоранту Abhai: засіб варто застосовувати відразу після душу або ванни, розподіливши по чистій шкірі. Для рівномірного нанесення, препарат можна злегка змочити водою.

Щоб купити дезодорант Кристал для чоловіків з доставкою по всій території України, звертайтеся до консультантів інтернет-магазину фірмової тайської косметики «Siam Collection».

Об'єм 50 мл
Виробник ABHAIBHUBEJHR
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.