Капсули для схуднення і очищення організму

Капсули на трав'яній основі для очищення організму від шлаків, схуднення під назвою Ya Ra Bai Kongka посилено впливають на жирові відкладення в проблемних ділянках. Вони активізують правильний обмін речовин, стимулюють функціонування шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Препарат діє швидко, м'яко і не викликає тягнучих або хворобливих відчуттів.

 

Переваги капсул

Препарат Ya Ra Bai допомагає у випадках нерегулярної роботи кишечника. Він безпечний для людей з хворобами печінки, жовчного міхура, шлунково-кишкового тракту (виразка, гастрит). Тайські гранули (капсули) варто замовити для допомоги в екстрених ситуаціях (запорах) і для поступового схуднення. Серед переваг препарату можна виділити наступні:

  • м'яку і ефективну дію;
  • підвищення рухової функції товстого кишечника;
  • стимуляція природного очищення кишечника;
  • форсування обмінних процесів;
  • спрямовану, тривалу дію;
  • відрегульованістю і відновлення мікрофлори кишечника;
  • відсутність токсичного впливу на організм.


Капсули для схуднення має легкий проносний вплив. Вони допомагають очистити організм від шкідливих речовин, а також відновити гормональний баланс. Засіб сприяє розщепленню ліпідів.

До складу капсул входять тільки натуральні, корисні, дієві компоненти: листя сени олександрійської і Брідель овата, магній, терміналія і інші рослини.

Спосіб застосування Ya Ra Bai: препарат вживають перед сном. Для досягнення ефекту зниження ваги достатньо приймати 2-3 капсули щодня. Гранули запивають склянкою води.

Купити капсули для очищення кишечника, схуднення можна за ціною без додаткових комісій і з доставкою по Україні в інтернет-магазині косметичних і лікарських засобів з Таїланду «Siam Collection».

Дія Ефективне зниження ваги, Нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, Відновлює мікрофлору травного тракту, Покращує перистальтику кишківника. Мають проносний ефект і виводять токсичні речовини, тому можна застосовувати як профілактичний засіб для чищення кишківника.
Застосування Приймати по 3 таблетки кожен день перед сном.
Об'єм 100 капсул
Протипоказання При кровотечі в області геморою або травного тракту, при вагітності, в період лактації.
Склад Гарцинія камбоджійська (Garcinia Cambodia), Чорний дикий перець (Black Peper), Indian Leaves, Касія вузьколиста (сенна індійська) Cassia angustifolia Vaahl - багаторічний тропічний напівчагарник.
Термін придатності 3 роки
Виробник Kongka Herb
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.