Молочний улун - зелений чай для вашого здоров'я

Зелений молочний чай Улун - це багатий на вітаміни, смачний і корисний напій. Чистий клімат високогір'я Таїланду і дотримання давніх традицій забезпечують неповторний аромат. Завдяки обробці коренів або вже зібраного листя молочним екстрактом, він набуває приємний смак і корисні для організму людини властивості.

 

Переваги тайського зеленого молочного чаю

До його складу входять:

  • Вітаміни - A, B, C, D, K і P.
  • Корисні елементи - марганець, фтор, магній, цинк.
  • Амінокислоти і дубильні речовини.

 

Збалансований набір необхідних для організму речовин в зеленому молочному чаї з Таїланду дає можливість ефективно боротися з:

  • Порушеннями в роботі серця.
  • Високим рівнем холестерину в крові.
  • Втомою і розладом уваги.
  • Респіраторними вірусами та інфекціями.
  • Надмірною вагою.

 

Невисока ціна на зелений молочний чай улун робить напій доступним для масового споживача. Його регулярне вживання підвищує працездатність і покращує емоційний настрій.

Лікарі не рекомендують пити даний чай при індивідуальній непереносимості окремих компонентів, наявності виразки і гастриту, під час виношування дитини або годування груддю. Оптимальне дозування напою становить - 3 чашки на добу. В іншому випадку можуть з'явитися проблеми зі сном.

 

Як вибрати зелений молочний чай улун?

Оригінальний тайський продукт відрізняється рівномірним відтінком і розміром листя, володіє глибоким ароматом. Тому його можна заварити до 8 разів без погіршення смакових характеристик. Щоб чай не втратив лікувальні властивості і приємний запах, його рекомендують зберігати в ємності з кришкою в прохолодному місці. Купіть тайський зелений чай улун з доставкою за вигідною ціною в «Siam Collection», щоб підвищити тонус організму і відмінно відчувати себе протягом усього дня.

 

Об'єм 100 і 250 грам
Країна виробник Таїланд
Виктор / 22.12.2019
Скажите пожалуйста, таиландский чай он из чайных кустов или из других растений? В описании говорится про сухие корни. Что это за коренья? С уважением
Администратор
Зеленый молочный чай Улун (Milk Tea) это высушенные листья.