Дитяча зубна щітка з Таїланду за ціною без посередницьких переплат

Дитяча зубна щітка – високоякісний продукт із Таїланду для делікатного очищення чутливої порожнини рота дітей. Засіб чудово видаляє наліт й ідеально проникає навіть у важкодоступні місця.
 
Замовити дитячу зубну щітку можна в категорії товарів «Тайські зубні щітки». Ми гарантуємо оригінальність усіх натуральних косметичних продуктів, представлених на нашому сайті. Якість косметики висока. Ціни від виробника.
 

Опис

Дитяча зубна щітка – спеціально створена косметика для догляду за молочними й постійними зубками малюків. Продукт має яскравий привабливий дизайн, зручну для маленької долоньки ручку й оптимальну за жорсткістю щетину.
 

Асортимент зубних щіток

На нашому сайті можна вигідно придбати два види засобів:
 
для малюків від 3 до 6 років;
для дітей від 9 до 12 років.
 
Завдяки такому віковому розмежуванню, створюється найкращий продукт для догляду за ротовою порожниною дитини.
 

Плюси використання

Важливо відзначити, що очищаючий продукт від виробника з Таїланду абсолютно безпечний, тому що не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я компонентів.
 
Крім цього, щітка має масу переваг:
 
бездоганну очищаючу дію;
м'який ефект полірування;
ручку, адаптована до руки дитини;
унікальну голівку з двома видами щетинок;
цікаве для дитини оформлення.
 
Щоб процес очищення був нешкідливим, варто зупинити свій вибір на натуральній дитячій зубній пасті Кодомо,  яка не подразнює шкіру і слизову малюків і бездоганно впливає на запобігання каріозних утворень.
 

Як застосовувати?

Продукт слід використовувати щодня в ранковий і вечірній час доби. Не варто забувати про регулярну заміну щітки, яка повинна проводитися не рідше 1 разу на 3 місяці.
 
Щоб купити дитячу зубну щітку з категорії «Тайські зубні щітки» за вартістю без комісій і з доставкою в Одесу, Київ та інші куточки України, а також дізнатися, скільки коштує препарат оптом, телефонуйте за одним з контактних номерів:
 
 

Ще не було питань.