Тайська зубна паста від нікотинового нальоту і запаху тютюна –   прямі поставки за ціною виробника

Зубна паста Zact Lion Smokers Toothpaste від виробника з Таїланду особливо рекомендована для курців, так як вона якісно і швидко усуває нікотиновий наліт та запах тютюна. Продукт також підходить для тих людей, які п'ють багато чаю, кави і хочуть позбутися від рудого нальоту на емалі.
 
Тайська зубна паста Zact Lion Smokers Toothpaste вироблена для домашнього використання, щоб без відвідування стоматологічного кабінету самостійно справлятися з жовтим нальотом на емалі.
 

Переваги продукту

Зубна паста для усунення нікотинового нальоту і запаху тютюна Zact Lion Smokers Toothpaste виготовляється з натуральних інгредієнтів, випускається в тюбику, щоденне застосування якої розраховано приблизно на 3 місяці. Цей факт говорить про те, що представлений засіб дуже економічний та вигідний.
 
Крім цього, речовина має такі переваги:
 
  • відбілює емаль (навіть високочутливу);
  • захищає порожнину рота від розмноження мікроорганізмів;
  • не допускає розвиток карієсу;
  • зміцнює зуби і ясна;
  • гарантує свіже дихання;
  • робить зуби дуже гладкими.
 
За відгуками клієнтів, вже через 8-10 днів регулярного використання зубної пасти Zact Lion Smokers
Toothpaste зуби стають помітно білішими.
 

Огляд складу зубної пасти Zact Lion Smokers Toothpaste

Цей профілактичний продукт з м'ятним смаком випускається в м'якому тюбику вагою 160 грамів. Антинікотиновий засіб складається не тільки з поліруючих, але також з очищувальних елементів: впоратися зі слідами на зубах від міцних напоїв і відбілити їх на кілька тонів здатні оксид алюмінію та фосфат кальцію.
 
Купуйте зубну пасту для усунення нікотинового нальоту і запаху тютюна Zact Lion Smokers Toothpaste за ціною тайського виробника з доставкою по Україні від 1 до 3 днів. У Києві та Одесі можливий самовивіз.
Якщо хочете дізнатися, як замовити зубну пасту Zact Lion Smokers Toothpaste в роздріб або уточнити умови оптових продажів, телефонуйте менеджерам інтернет-магазину «Siam Collection»: 044 221 81 88
 
Вага 160 грам
Виробник Lion
Колір Бiлий
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.