Тверда зубна паста Бамбукове деревне вугілля та сіль Bamboo Charcoal & Salt Toothpaste POP HERBS, 30 гр

Зуби даються людині від природи тільки два рази в житті, за третій доводиться платити, і немало. Для того, щоб уникнути безглуздих витрат, необхідно з самого дитинства правильно доглядати за ротовою порожниною. Нинішній асортимент товарів, які дозволяють уникнути карієсу, нальоту, неприємного запаху, дійсно величезний. Але, не всі вони натуральні, і принесуть більше шкоди, ніж користі. Тому рекомендуємо вам спробувати тверду зубну пасту Бамбукове деревне вугілля та сіль Bamboo Charcoal & Salt Toothpaste POP HERBS, 30 гр з Таїланду. Цей косметичний засіб складається виключно з природних компонентів, надаючи позитивну дію. Він м'яко видаляє наліт, залишаючи зубну емаль в первинному вигляді, відбілюючи її.

Купити цей продукт, а також іншу тайську косметику за прийнятною вартістю найкраще в інтернет-магазині Siam Collection. Тут покупцям пропонується найширший асортимент засобів, що дозволяють доглядати за шкірою обличчя, тілом, волоссям, зубами. Доставка проводиться в будь-яку точку України, а в Києві та Одесі можливий самовивіз.

Характеристики пасти

Цю зубну пасту можна назвати по-справжньому лікарським засобом. Її склад дозволяє дбайливо доглядати за ротовою порожниною без будь-яких додаткових полоскань або спреїв. Якщо застосовувати її з антибактеріальною зубною щіткою з бамбуковим вугіллям, яка представлена ​​в категорії товарів «Тайські зубні пасти» за мінімальною ціною, ефект буде по-справжньому швидким.

Склад

Складається продукт виключно з натуральних речовин. Тут можна зустріти:

  • карбонат кальцію;
  • анісову олію;
  • ментол;
  • сахарин;
  • порошок з мінералу кремнезему.

Кожен з цих компонентів, з'єднуючись між собою, дає позитивний вплив на зуби, ясна, прибирає зубний камінь, а також неприємний запах з рота.

Як використовувати

Ефект від продукту настає в тому випадку, якщо ви будете чистити зуби після їжі один або два рази на день. Порція, нанесена на зубну щітку, повинна бути мінімальною, так як продукт дуже піниться. Дітям до 6 років застосовувати засіб не рекомендується. Для них в категорії «Тайські зубні пасти» є спеціальні товари.

Для того, щоб замовити оптом чи вроздріб тверду зубну пасту Бамбукове деревне вугілля та сіль Bamboo Charcoal & Salt Toothpaste POP HERBS, 30 гр або іншу косметику, дізнатися скільки вона коштує, рекомендуємо вже зараз подзвонити нашим консультантам за номерами телефонів:

Ще не було питань.