Таїландські трав`яні кульки проти никотинової залежності – найкращі ціни в Україні

Відвикнути від куріння допоможе старовинний народний засіб – тайські трав`яні кульки. Завдяки давній рецептурі був створений препарат, при регулярному використанні якого тютюновий дим викликає огиду. Тайські капсули не потребують особливих навичок або знань у застосуванні, тому підходять і для домашнього використання.
 

Огляд властивостей та дія препарату

Трав`яні кульки у своєму складі містять тільки природні екстракти трав, без додаткових домішок чи красителів: філантус лікарський, солодка гола, вернонія, гвоздичне дерево, тютюн та ін. Засіб має потужний ефект, підходить для завзятих курців.
 
Під впливом препарату:
 
  • заспокоюється нервова система;
  • зменшується ризик виникнення захворювань дихальних шляхів;
  • очищається організм від токсинів;
  • відбувається відвикання від сигарет;
  • нормалізується тиск.
 
 
Рослинні компоненти зменшують бажання не тільки курити, але й дихати тютюновим димом. Судячи з відгуків споживачів, тайські пігулки мають трав`янисто-ментоловий смак і є відмінним засобом кинути шкідливу звичку, без ускладнень для здоров`я.
 

Спосіб застосування

Одна баночка трав`яного препарату для позбавлення від куріння вміщують двадцять п`ять пігулок. При вживанні даного засобу, результатів можна очікувати вже в перші тижні застосування.
 
Використання засобу від куріння з Таїланду передбачає 5-8 кульок на день, з повільним розсмоктуванням. Вживати кульки потрібно до куріння, близько 1 місяця. При непереносимости організмом засобу курс варто припинити.
 
Купити натуральні трав`яні кульки тайського виробника для відвикання від куріння можна в інтернет-магазині «Siam Collection». Товар з`явиться у вашому місті вже через 1-3 дні після покупки. Замовляйте трав`яні капсули за доступною ціною оптом чи в роздріб, у будь-який регіон України. Телефонуйте просто зараз: 044 221 81 88.
Об'єм 30 шт
Виробник Hin Fha
Колір Коричневий
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.