Таблетки для очищення крові Hemorin є абсолютно натуральним препаратом, що складається з рослинних компонентів. З їх допомогою можна провести ефективну лімфоочістку, прибрати шкідливі речовини з крові. Їх рекомендується приймати людям з серцево-судинними захворюваннями, атеросклерозом. За допомогою цієї тайської косметики можна знизити рівень холестерину, швидше відновитися після операції. Вона очищає шкіру від фурункулів, вугрів, особливо ефективно проявляє свої позитивні якості при лікуванні ячменю.

Склад засобу

Товар складається з таких натуральних компонентів:

  • Bixa Orellana або помадне дерево. Ефективне при комплексному лікуванні дерматологічних запалень, кору. Застосовується не тільки в медицині і косметології, а й в кулінарії. Цінне завдяки своїм антисептичним та протизапальним властивостям.
  • Carthamus Tinctorius (сафлор). Використовується в якості біодобавки при серцево-судинних захворюваннях, входить до складу багатьох таблеток. З його допомогою нормалізується кровообіг, тиск. Продукт виступає відмінною профілактикою новоутворень. Володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями.
  • Mesua ferrea або залізне дерево. Є компонентом багатьох медичних препаратів, призначених для лікування шкірних захворювань. Застосовується при корості, вуграх, наривах. Також активізує відновлення після хірургічних операцій, впливає на згортання крові.
  • Syzygium aromaticum (гвоздикове дерево). Відмінний дезінфектор. Використовується при кишкових інфекціях, гіпертонії, нервових розладах. Є відмінною профілактикою застуди та грипу.

Кожна складова сама по собі чудово очищає кров, а в комплексі вони складають препарат з ефективною дією.

Показання до застосування

Пити таблетки варто тим, хто страждає гіпотонією, шкірними висипаннями і захворюваннями серця. Також вони є відмінним профілактичним засобом від грипу і застудних захворювань. А якщо приймати їх разом з капсулами із спіруліною, які представлені в категорії «Тайська аптека», лікувальний ефект буде досягнутий ще швидше. Вартість засобу — цілком прийнятна.

Як приймати

Необхідно приймати по 2 таблетки в день єдиноразово. Бажано пити їх відразу після сніданку, запиваючи невеликою кількістю негазованої води.

Чи є протипоказання

Протипоказаннями до застосування є тільки індивідуальна непереносимість одного або декількох компонентів. Більше ніяких обмежень немає, так як склад повністю натуральний.

Для замовлення таблеток для очищення крові Hemorin скористайтеся допомогою наших менеджерів. Консультанти підкажуть скільки коштує препарат, як його правильно замовити і оплатити, коли чекати доставку по Україні. Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами телефонів:

Ще не було питань.