Натуральні гліцеринові краплі – купити недорого в Україні

Гліцеринові тайські краплі (Payayor Oral Drops) для боротьби з інфекціями і вірусом герпесу підходять для домашнього використання. Повністю трав'яний препарат (в основі екстракт Клікантус Нутанс) за якістю перевершує безліч сучасних аналогів, до складу яких входять хімічні речовини. Тайський препарат Payayor Oral Drops використовують під час лікування герпесу в крові, на статевих органах і в ротовій порожнині.
 

Опис особливостей застосування

Лабораторні дослідження показали, що завдяки натуральному трав'яному екстракту в складі Payayor Oral Drops, препарат має противірусну дію і допомагає в лікуванні «пташиного грипу», вітрянки, лишаїв. Засіб є гіпоалергенним і підходить навіть для дітей і вагітних.
 
Спектр дії тайських крапель:
 
  • боротьба з герпесом (виразки, ранки);
  • лікування свербежу при висипанні на слизовій в ротовій порожнині;
  • профілактика грипозних захворювань.
 
Ефект після використання моментальний. Згідно відгукам споживачів, полегшення настає після першої ж процедури з Payayor Oral Drops.
 

Засіб використання

Тайський засіб Payayor Oral Drops рекомендують застосовувати разом з кремом «Cream Payayor», для більшого ефекту, особливо при лікуванні герпесу на статевих органах. Препарат необхідно зберігати в сухому місці, не більше двох років з дати виготовлення.
 
Для застосування тайських крапель від герпесу потрібно користуватися піпеткою. Кількість використаної рідкої речовини залежить від стадії та виду захворювань. При інфекціях грипу, досить 3-х крапель під язик двічі на день; при запущеній стадії герпесу – 5 крапель під язик тричі на день.
 
Ви маєте чудову можливість замовити гліцеринові краплі (Payayor Oral Drops) від герпесу з Таїланду на сайті нашого інтернет-магазину «Siam Collection». Завдяки швидкій доставці, вже через 1-3 дні замовлення буде у вашому місті. Купуйте тайські краплі без переплат, з доставкою у будь-яке місто України. Для замовлення телефонуйте за номером: 044 221 81 88.
Об'єм 10 мл
Виробник Abhaibhubejhr
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.