Устричний кальцій Кал Каб (Kal Cab) – оригінальний продукт за ціною без переплат

Капсули Кал Каб, що створені брендовим виробником з Таїланду для домашнього використання, дуже ефективні і чудово засвоюються організмом. Устричний кальцій, який входить до складу засобу, заслужено вважається одним з найкращих натуральних препаратів кальцію. 
 
Він сприяє правильному росту и укріпленню зубів, кісток, волосся і нігтів. Вживання капсул також допомагає знизити ризик розвитку остеохондрозу, остеопорозу, артрозу.
 

Показання для застосування капсул Кал Каб

Препарат рекомендований:
 
  • при підвищеному рівні холестерину в крові;
  • при м’язових спазмах;
  • для регенерації кісткової тканини при переломах;
  • при порушенні серцевого ритму;
  • в період інтенсивного росту;
  • при руйнуванні зубів, для профілактики остеопорозу;
  • при гіпертонії, запорах, клімаксі;
  • від сонливості, підвищеній втомлюваності і нервових розладах.
 
Також кальцій володіє сильною протиалергічною і протизапальною діями, активізує вироблення гормонів і ферментів.
 

Правила вживання препарату

Численні відгуки про капсули Kal Cab даного бренду показують, що при використанні згідно інструкції по застосуванню капсули здійснюють на організм антистресовий ефект. Вживають засіб раз на день після їжі по 1-2 капсулі. В упаковці міститься 100 штук.
 
Устричний кальцій має велику кількість корисних властивостей, він бере участь в нейронних і м’язових реакціях, входить до складу мембран і ядра клітин, тканинних і клітинних рідин. 
 
Препарат рекомендований дітям, підліткам, людям у віці 50+ і жінкам під час менопаузи. Кальцій повинен бути в раціоні кожної людини, за його відсутності можливі судоми, сонливість, біль в суглобах і навіть дефекти росту.
 
Тайські капсули Кал Каб, за ціною виробника із швидкою доставкою в будь-яке місто України, можна купити в інтернет-магазині «Siam Collection». Ми пропонуємо тільки 100 % оригінальний товар з Південно-Східної Азії.
 
Замовляйте Кал Каб у відділах продажу прямо зараз і отримуйте знижку до 10 %: 044 221 81 88.
Дія Устричний кальцій відмінно зміцнює кістки. Він забезпечує активність ферментів і білків, що допомагає крові нормально згортатися. Крім того, цей мінерал зменшує стресовий стан, виводить з організму солі важких металів і радіонукліди, відмінний антіаллергетік і антиоксидант.
Застосування Внутрішньо по 1-2 капсули в день після їжі.
Об'єм 100 капсул
Термін придатності 3 роки
Виробник Kongka Herb
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.