Емульсія при отруєннях і болях в животі «Літаючий білий кролик» — справжня панацея при болях в животі. Цей тайський засіб повністю натуральний і ефективний. Діє він швидко, а його вартість в категорії товарів «Тайська аптека» буде оптимальною для покупців.

З чого складається емульсія «Літаючий білий кролик»

Складається продукт з природних компонентів.

На кожні 100 мл оздоровчого товару доводиться:

  • 2 гр салолу. Цей засіб має швидку жарознижувальну дію. Він знімає запалення, має антисептичну дію.
  • 1,132 мл анісової олії. Знімає спазми в животі, розслаблює кишечник, прибирає гострий біль, прискорює перистальтику.
  • 0,176 гр ментолу. Засіб вважається одним з найкращих природних антисептиків. З його допомогою поліпшується робота шлунка, забирається нудота.

Він надає глистогінну і протиспазматичну дію. Має приємний м'ятний смак.

Недарма ця емульсія відома в азійських країнах вже понад 70 років. Там її приймають за будь-яких неприємних відчуттях в животі, кишечнику. А при похміллі, отруєннях ще допоможе засіб під назвою Я Хом YA HOM, який також знаходиться в категорії азійської косметики для шкіри і медичних товарів під назвою «Тайська аптека». Тут же зазначена його ціна. 

Показання до застосування

Цей натуральний азійський засіб дозволяє швидко прибрати біль в шлунку, кишечнику.

Також його варто застосовувати, якщо діагностуються:

  • отруєння;
  • інтоксикації;
  • пронос, блювота;
  • коліт.

Продукт можна давати навіть дітям, але дозування необхідно уточнювати додатково, і розраховується воно в залежності від ваги дитини.

Як застосовувати емульсію «Літаючий білий кролик»

Пляшку потрібно спочатку збовтати. Дорослим достатньо випити одну столову ложку речовини, не запиваючи водою. Після прийому бажано нічого не їсти і не пити протягом 10 хвилин. Дітям буде достатньо однієї або двох чайних ложок, залежно від ваги і віку. Бажаний ефект і позитивний вплив досягається вже через 20 хвилин. В іншому випадку, прийом можна повторити.

Зберігати емульсію необхідно виключно при кімнатній температурі, а не в холодильнику.

Які протипоказання

Протипоказанням до застосування є алергія на будь-який з компонентів емульсії. Тому перш ніж її вживати, необхідно ще раз уточнити склад в інструкції. Не зайвим буде проконсультуватися з лікарем.

Щоб купити емульсію від отруєння і болях в животі «Літаючий білий кролик», можна вже зараз зв'язатися з нашими консультантами. Вони підкажуть, скільки коштує засіб, як його правильно приймати, а також порадять інші косметичні товари для шкіри обличчя і тіла, які підходять вам. Телефонуйте за номерами телефонів:

Ще не було питань.