Бетадин − антисептик з Таїланду для місцевого застосування

Бетадин − це розчин-антисептик місцевого застосування, головним компонентом якого є йод-повідон. Проявляє антимікробний, антисептичний, протигрибковий і противірусний ефект.
 
Антисептик Бетадин від тайського бренду можна замовити для використання у хірургії, стоматології, трансплантології, гінекології, травматології, також підходить для домашнього використання. Препарат активно бореться з вірусами та грибком.
 

Опис особливостей застосування

Судячи з відгуків користувачів, антисептик Betadine діє значно довше (в порівнянні з аналогічними розчинами йоду). Засіб призначений для зовнішнього застосування.
 
Коли застосування тайського антисептика Бетадин є необхідним:
 
  • лікування різних інфекцій в травматології, стоматології, хірургії, комбустіології;
  • обробка пролежнів, трофічних виразок;
  • антисептична обробка родових шляхів;
  • профілактика суперінфекції в дерматології;
  • лікування бактеріальних інфекцій шкірних покривів;
  • протимікробна обробка при інвазивних дослідженнях, операціях;
  • антисептична обробка дерми навколо зондів, катетерів, дренажів.
 
Засіб не можна використовувати в період лактації та вагітності. Також антисептик Бетадин не можна використовувати дітям до 8 років, в разі серцевої та ниркової недостатності, індивідуальної непереносимості компонентів.
 

Інструкція із застосування

Бетадин не можна поєднувати з іншими антисептичними та дезінфікуючими засобами, особливо з тими, в складі яких є луг, ртуть і ферменти. Препарат менш активний у кислому середовищі.
 
У продаж антисептик Betadine надходить в нерозбавленому стані, для обробки шкірних покривів його використовують саме в такому вигляді. Розчин застосовується для промивання, змазування проблемних ділянок, а також у вигляді вологого компресу. У дренажних системах Betadine розбавляється у 10-100 разів. Засіб варто готувати до застосування безпосередньо перед процедурою. У розведеному вигляді препарат не зберігається.
 
Купити за оптовою або роздрібною ціною антисептик Бетадин місцевого застосування, з доставкою по Україні за 1-3 дні можна в інтернет-магазині «Siam Collection». Для замовлення телефонуйте: 044 221 81 88.
Об'єм 15 мл
Упаковка засоба Пластиковий флакон
Колір Коричневий
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.

Рекомендовані товари