Головне завдання шампуню – очищення шкіри голови і волосся. Крім цього від його складу очікують й ефективності: блиску, зростання, збільшення обсягу, незважаючи на короткий час використання.

Жінки при виборі шампуню орієнтуються на брендові назви, але ніяк не на вміст. Адже не завжди той комплекс інгредієнтів, що є у складі, підходить вашому волоссю. Більш того, такий підхід може мати негативні наслідки – відкриття кутикули волосини і її випадіння. Тому не варто очікувати WOW-ефекту від очищувальної косметики з підозрілим або невідомим вам складом.
 
Дуже часто виробники косметики для волосся використовують сульфати і силікони – дешеві піноутворювачі. Робиться це не тільки через ціни на ПАР, а й через особливості дії – підвищене виділення себуму (секрету шкірного жиру) шкірою голови. Згодом збільшується потреба в митті, а значить, і в кількості шампуню.
 

Що таке сульфати і в чому їх небезпека?

Існує кілька видів сульфатів, які використовуються у косметичній промисловості. Популярними серед них є лаурил сульфат натрію (SLS) і лаурил сульфат амонію (ALS). Ці поверхнево активні речовини (ПАР) добре піняться і чудово змивають бруд. Їх також використовують у мийних засобах для кухні, техніки. Продукція токсична, але при ретельному змиванні негативний вплив зводиться до мінімуму.

Промисловість не може відмовитися від ПАР. Якщо на упаковці зазначена відсутність парабенів і сульфатів, то це говорить лише про їх низьку концентрацію або заміну іншими компонентами. Наприклад, натрієм бензоатом або сорбатом калію.

Шампуні з високим вмістом сульфатів не варто використовувати після кератинового випрямлення, оскільки сульфатні сполуки провокують набухання кератину і розпушування по всій довжині.

У складі неорганічної косметики також є силікони. Часте застосування гелів для укладки, лаків, мусів, спреїв, які обіцяють моментальний ефект, спричиняють утворення силіконової плівки. Вона закриває цибулини і провокує локальне облисіння. Прикметно, що силікони змиваються тільки сульфатними засобами.

У професійних салонах цю косметику використовують з метою:
 
  • збереження укладки;
  • легкого висушування;
  • блиску і гладкості;
  • закріплення фарби.

Тривале використання косметики з парабенами викликає роздратування шкіри, свербіж, почервоніння, знижує швидкість росту волосся.
 

Переваги безсульфатних шампунів

Вибрати шампунь для волосся, особливо власниці красивої зачіски, – завдання не з легких.
 
Вибір безсульфатних шампунів для волосся
 
Плюси безсульфатних шампунів:
 
  • не змінюють жирового балансу і не пересушують шкіру голови;
  • не вимивають фарбу;
  • не викликають алергічних реакцій і роздратування, через високий вміст шкідливих речовин;
  • очищуючі компоненти представлені нешкідливими сполуками, що легко змиваються і не руйнують захисного бар'єру шкіри.

Вибрати сульфатний або натуральний шампунь – рішення індивідуальне для кожної власниці здорових кучерів.
 

Чи існують недоліки

Мінуси у безсульфатних шампунів є. Але вони, швидше, викликані особливостями складу, ніж відсутністю результату:
 
  • висока ціна і покупка в інтернет-магазинах;
  • висока витрата шампуню через відсутність піни;
  • необхідний час для звикання до безсульфатного засобу, адже спочатку може здатися, що волосся не очищається і виглядає тьмяніше;
  • не змивають остаточно гелі і лаки для укладання;
  • не змивають лупу і не лікують грибкових уражень шкіри.

Але вже за місяць регулярного використання безсульфатного шампуню стане помітно, як ваше волосся сяє, що воно стало м'якими і слухняними, а об’єм – заворожує.
 

Особливості тайських шампунів для волосся

Косметика з Таїланду дарує красу і молодість вашому волоссю. Головна особливість – максимальна кількість натуральних компонентів. В основі шампунів – ароматичні олії, тайські трави і квіти, фрукти, водорості.
 
Види безсульфатних тайських шампунів для волосся
Крім цього, додають:
 
  • кокосову олію;
  • кунжутну олію;
  • куркуму;
  • імбир;
  • лайм;
  • індійський фінік;
  • ананас;
  • алое.

Компоненти органічно поєднуються між собою, що робить засоби для догляду з Таїланду такими дієвими, що допомагають впоратися з випадінням і лупою.
 

ТОП безсульфатних шампунів з Таїланду

Кращі серії тайських шампунів зі 100% натуральними компонентами і без сульфатів:
 
  1. Genive.
  2. Khaokho Talaypu.
  3. Jinda.

Приголомшливий ефект від застосування гарантований при комбінації шампуню і бальзаму однієї серії. Стародавні тайські традиції і сучасні технології бережуть красу волосся жінок у будь-якому віці.
 
 

Схожі статті

«Мадам Хенг» - успіх, заснований на натуральності

«Мадам Хенг» - успіх, заснований на натуральності

Один з улюблених товарів - мило «Madame Heng». Спробувавши один раз будь-яке мило цієї фірми - нічим іншим більше користуватися бажання не виникає! Один з найпопулярніших тайських бр..

Як правильно нанести і змити кокосову олію з волосся

Як правильно нанести і змити кокосову олію з волосся

  Як правильно нанести кокосову олію на волосся Дуже важко змити кокосову олію з волосся, якщо неправильно її нанести. В першу чергу не варто думати, що чим більше нанести олії, тим с..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Popular Articles

Чому в інтимній зоні темніє шкіра: причини, як відбілити в домашніх умовах

Чому в інтимній зоні темніє шкіра: причини, як відбілити в домашніх умовах

Бездоганна шкіра надає впевненості в собі та власній привабливості. Пігментація та інші проблеми зі шкірою можуть стати причиною виникнення незручності, сором’язливості, морального дискомфорту. ..

Як позбутися тріщин на п'ятах у домашніх умовах?

Як позбутися тріщин на п'ятах у домашніх умовах?

Огрубіла шкіра і тріщини на п'ятах – часта проблема не тільки в влітку, але і в зимові місяці. Надмірна сухість п'яткової зони має безліч причин, серед яких – цукровий діабет, діат..

Етапи щоденного догляду за шкірою: які засоби як наносити

Етапи щоденного догляду за шкірою: які засоби як наносити

Маски, креми, лосьйони, гелі – ці та інші засоби використовуються для щоденного догляду за шкірою. Серед великого асортименту доглядової косметики можна вибрати продукцію для різних вікових кате..

Трохи про Сік Ноні

Трохи про Сік Ноні

Існують різні думки щодо соку Ноні, хтось відзначає позитивні зміни, хтось ні. Мені б хотілося поділитися власним досвідом. Я сама пила його кілька місяців (з перервами) в період годування дитини (..