Проблема неоригінальної косметики турбує багатьох жінок. Купуючи дорогу продукцію, волею-неволею замислюєшся про її автентичність та, відповідно ціну. Особливо якщо придбали її через інтернет-магазин і не було можливості подивитися на упаковку, маркування, комплектацію або склад крему. Але визначити підробку все ж таки можна: занадто занижена ціна, неякісний друкований текст на упаковці, невідомі компоненти – усе це викликає сумніви.
 
З проблемою створення реплік оригінальної продукції стикаються всі відомі бренди. Популярна в Азії косметична компанія Namu Life створила свою систему захисту бренду SNAIL WHITE від підробки.
 

Як перевірити справжність косметики SNAIL WHITE за 5 кроків

Для нашої компанії важлива не тільки оригінальність, а й ефект від використання косметики кожною жінкою. Відмовтеся від підробок. Збережіть сяйво і молодість шкіри обличчя, волосся, нігтів.

Довіра покупців до SNAIL WHITE непідробна. Зберегти її допомагає багаторівнева система захисту, що перевіряє справжність продукції за унікальним кодом.

Лише  5 простих кроків – і ви будете впевнені, що ваш крем або лосьйон оригінальні:
 
  1. Знайдіть на упаковці спеціальний стикер, покритий захисним шаром.
  2. Зітріть захист і почніть перевірку. Під захисним шаром знаходиться унікальний код.
  3. Далі слід сканувати QR-зображення за допомогою будь-якої програми на мобільному телефоні.
  4. Дочекайтеся, поки програма запропонує перейти або сама перейде на сервіс Namu Life.
  5. Сторінка для перевірки містить кнопку для ідентифікації коду. Досить лише підтвердити дію.

Перевірити оригінальну продукцію можна лише один раз. Скануйте QR-зображення і переконайтеся в оригінальності вашого крему для обличчя або іншої косметичної продукції. Програма повідомить про це написом «Дякую, що вибрали продукцію Namu Life». Якщо перед вами підробка, то на сторінці буде вказана дата попереднього сканування коду.

Тайську косметику ми поставляємо безпосередньо з Таїланду, тому гарантуємо оригінальність і якість товару.

Товари тайської компанії SNAIL WHITE – це натуральні компоненти, ефективність і результативність у короткі терміни, що відповідає високій ціні й оригінальності.
 

Супутні товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Popular Articles

Must have (маст хев) Таїланду

Must have (маст хев) Таїланду

Must have - беззаперечний хіт, який просто необхідно мати всім. Стилісти, редактори і б'юті-блогери кожен сезон оголошують мастхев ті чи інші засоби і ми просто зобов'язані їх придбати. Давай..

Який тайський бальзам вибрати

Який тайський бальзам вибрати

Тайський бальзам - це гордість і візитна картка тайців. Їх виробляють і застосовують уже не одну сотню років, а секретні формули і рецепти бережуть і передають з покоління в покоління. Аналогів цьому ..

Дивовижний Синій чай

Дивовижний Синій чай

Анчан, синій чай або "кліторія трійчаста", ще відома під назвою "butterfly pea tea" - метеликовий горошок. Ця трав'яниста ліана - вічнозелена, її пагони можуть в довжину досяга..

Трохи про Сік Ноні

Трохи про Сік Ноні

Існують різні думки щодо соку Ноні, хтось відзначає позитивні зміни, хтось ні. Мені б хотілося поділитися власним досвідом. Я сама пила його кілька місяців (з перервами) в період годування дитини (..