Параметр Ціна Кількість
250 мл 231 грн.

Є в наявності

Мінеральне масло з екстрактом мангостіна

Вироблене в Таїланді, мінеральне масло для шкіри з екстрактом екзотичного плоду мангостіна вигідно відрізняється протизапальною та антимікробною дією. Воно використовується як антиоксидант, що дозволяє шкірному покриву довгий час залишатись нев’янучим і свіжим.
 

Інгредієнти мінерального масла 

До складу засобу входить два основних компоненти:
 
Мінеральне масло. Живить і зволожує, відмінно всмоктується.
Екстракт мангостіна. Містить вітаміни Е і С, комплекс мінеральних речовин. Потужний  лужний засіб, що зменшує кислотність, активізує природний захист шкіри.  
 
Вартість мінерального масла з екстрактом мангостіна невелика, а здійснюваний ефект вартує не малих грошей, заощаджених на дорогих косметологічних процедурах. 
 
Засіб для масажу тіла позбавляє від:
 
гнійно-запальних утворень;
проявів алергії;
плям і висипів.
 
Доведено антибактеріальний і антиоксидантний вплив речовини. Крім цих корисних якостей, мінеральне масло з екстрактом мангостіна для тіла допоможе позбутися різноманітних недоліків, які дошкуляють схильним до подразнення і алергічних висипів після перебування на холоді шкірним покривам.
 

Властивості мінерального масла 

Речовина комплексно впливає на шкіру. Корисні компоненти в складі натурального мінерального масла з екстрактом мангостіна покращують тонус шкірного покриву, сприяють прискоренню процесів регенерації. Відмічається зміцнення імунної системи і нормалізація водного балансу. За рахунок цього покращується кровообіг, шкіра омолоджується і підтягується. Оптимальне поєднання корисних компонентів робить її молодшою та свіжішою.  
 

Як застосовувати?

Підходить як засіб для розслабляючого і оздоровчого масажу, зволожує, при умові нанесення на свіжі шкірні покриви після душу. Чудово вбирається, не залишаючи жирних слідів на рушнику і одязі.
 
Мінеральне масло з екстрактом мангостіна за ціною виробника можна купити в інтернет-магазині «Siam Collection». Щоб уточнити терміни доставки або отримати консультацію щодо застосування, телефонуйте:
 
Об'єм 120, 250 і 450 мл
Виробник Banna
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.