Безсульфатний кондиціонер від випадіння волосся Kokliang Shampoo anti-Hairloss and Soothes Scalp 200 мл

Проблема випадіння волосся знайома як жінкам, так і чоловікам. Ця неприємність викликається як неправильним харчуванням, так і способом життя. Для того, щоб придати пишності, якій будуть заздрити всі оточуючі, необхідно застосовувати безсульфатний кондиціонер від випадіння волосся Kokliang Shampoo anti-Hairloss and Soothes Scalp 200 мл.

Цей абсолютно натуральний косметичний засіб відновлює шкіру голови, позитивно впливає на ріст волосся. Замовити його можна як оптом, так і в роздріб за оптимальною вартістю в інтернет-магазині Siam Collection.

З чого складається засіб

Косметика зроблена в Таїланді. Її головними компонентами є:

  • ментол;
  • жасминова витяжка;
  • екстракт сніжного лотоса.

Кожна зі складових позитивно впливає на шкіру голови, а також бореться з випадінням волосся.

Переваги застосування

Використовувати безсульфатний кондиціонер від випадіння волосся Kokliang Shampoo anti-Hairloss and Soothes Scalp 200 мл рекомендуємо тим, хто хоче позбутися від:

  • лущення шкіри;
  • слабких коренів;
  • висипань.

Також цей засіб дозволяє зволожити шкіру голову, наситити фолікули вітамінами і відрегулювати роботу сальних залоз. Таким чином стимулюється ріст волосся, в рази підвищується живлення цибулин, кондиціонується коріння. Свіжість зачіски зберігається надовго. При цьому, косметика володіє тонким розслабляючим і заспокійливим ароматом, ідеальним як для чоловіків, так і для жінок.

Як застосовувати

Речовина випускається в тарі об'ємом 200 мл. Навіть при щоденному застосуванні засобу вистачить надовго. Для того, щоб кондиціонер подіяв, його необхідно нанести на вологе вимите волосся по всій довжині, особливу увагу приділяючи корінню. Протягом 2 хвилин шкіра голови масажується, а далі залишки засобу змиваються теплою проточною водою. Використовувати можна як щодня, так і в міру необхідності. Щоб дія була ще більш результативною, речовину можна застосовувати разом з шампунем і тоніком з даної серії, які знаходяться в категорії товарів «Шампуні і кондиціонери».

Купити натуральний косметичний тайський засіб, який надасть 100%-ий ефект рекомендуємо в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оптимальну ціну і доставку до Києва, Одеси, в будь-який інший куточок України. Знайти товар можна в категорії «Шампуні і кондиціонери». Дізнатися скільки коштує продукт, якими якостями він володіє можна, зателефонувавши за номерами телефонів:

Ще не було питань.