Сироватка для прискореного і здорового росту волосся

Тайська фірма Genive розробила і випустила сироватку з додаванням ефективного трав'яного екстракту женьшеню для активації росту, оздоровлення волосся. Цей продукт поліпшує мікроциркуляцію фолікул, повертаючи пасмам природну силу, сяйво, шовковистість, гладкість. Препарат варто використовувати як засіб профілактики проти появи лупи.

 

Особливості тайської сироватки для поновлення волосся

Даний препарат складається з натуральних, сертифікованих інгредієнтів, без домішок синтетичних добавок, що підсилюють і продовжують дію препарату.

Сироватка-активатор для стимуляції максимально швидкого, природного росту волосся:

  • створює захисний шар на поверхні шевелюри;
  • забезпечує стійкість волосяного стрижня до завивки, пересушування феном;
  • повертає природний блиск пасмам;
  • сприяє кращому росту густий шевелюри;
  • створює стійкий антиоксидантний ефект;
  • позбавляє від появи запалень на дермі голови.


Купити дану сироватку необхідно не тільки для зміцнення, вітамінного насичення і зростання волосся, але і в якості захисту проти: руйнівного впливу ультрафіолету, частого фарбування, термічної обробки пасом. Фахівці компанії Genive гарантують, що подібний вид продукції швидко зміцнить будь-які типи волосся по всій довжині.

Метод використання препарату: на вимите, трохи вологе волосся нанесіть приблизно 2-3 краплі сироватки. Плавними рухами зробіть масаж шкіри голови для кращого розподілу препарату. Сироватка Genive не вимагає змивання. Пасма після її застосування можна відразу укладати звичним способом.

Щоб замовити сироватку-активатор для прискореного росту волосся фірми Genive, уточнити ціну продукту і варіанти доставки - зателефонуйте менеджеру-консультанту інтернет-магазину «Siam Collection» на контактний номер.

Об'єм 120 мл
Виробник Genive
Країна виробник Таїланд
Катя / 25.04.2020
Який об'єм сироватки?
Администратор
Об'єм 120мл