Настоянка з Гінкго білоба є відмінним препаратом для симптоматичного лікування когнітивних порушень. Його вартість зовсім невисока, що буде оптимальним варіантом для людей похилого віку, адже саме їм найчастіше призначають подібні препарати. Товар відпускається без рецепта, а лікує дуже широкий діапазон різних захворювань, про які йтиметься нижче.

Склад засобу

Продукт складається виключно з натуральних компонентів. Він створений тайськими докторами з органічних засобів, ефект від яких досягається вже після першого застосування. Випускається ця тайська косметика у вигляді настоянки.

У складі є:

  • Гінкго білоба. Витяжка широко застосовується в народній медицині. Її призначають людям, що перенесли інсульт, страждають судинними захворюваннями, порушеннями кровообігу. Також її варто вживати тим, хто страждає порушеннями пам'яті, має нейросенсорні проблеми й захворювання шкіри.
  • Етанол. Становить 40% засобу, тому його не можна застосовувати дітям до 12 років.

Природних компонентів, що справляють подібну дію, крім цієї настоянки, не існує. Крім вищеописаної дії, засіб гальмує процес ущільнення артерій, виводить з організму холестерин, а також має антиоксидантні властивості. Завдяки цьому поліпшується кровообіг, головний мозок починає працювати набагато швидше й ефективніше.

Кому варто приймати

Продукт рекомендують вживати людям із:

  • хворобою Альцгеймера;
  • розсіяним склерозом;
  • хворобою Паркінсона;
  • гіпертонією;
  • звуженими кровоносними судинами;
  • судомами в ногах і руках.

Тим, у кого діагностується несприйнятливість етанолу, рекомендуємо перейти в категорію товарів «Тайська аптека». Тут є натуральний препарат під назвою «Капсули Гінкго білоба Capsule Ginkgo». Його також варто застосовувати людям з описаними вище недугами.

Як вживати

Для досягнення необхідного ефекту необхідно приймати препарат всередину двічі на день. Дозування не повинне перевищувати 20–25 крапель. Цю норму бажано не збільшувати, оскільки підвищення дози ніяк не впливає на ефективність. 

Настоянка розчиняється в невеликій кількості теплої негазованої води і приймається приблизно за десять хвилин до їжі.

Протипоказання

Засіб краще не використовувати дітям до 12 років, вагітним і жінкам, які годують грудьми. Також не рекомендується його вживання особам, схильним до кровотеч, і тим, хто приймає антикоагулянти й препарати, що впливають на склад крові.

Купити настоянку з Гінкго білоба за доступною ціною та з доставкою рекомендуємо в нашому інтернет-магазині, так само, як і іншу косметичну продукцію з Таїланду. Телефонуйте за номерами: 

Ще не було питань.