Цілющий сік Ноні від «Buasri» (1 л) від відомого в Таїланді виробника натуральних препаратів - ефективний і доступний за ціною засіб, що використовується при лікуванні цукрового діабету, артриту, аритмії, алергії, псоріазу, гепатиту та інших захворювань.

Цей продукт на 100% складається з природних компонентів, ніяких штучних і шкідливих добавок. Відмінно тонізує організм людини, заряджаючи енергією і силою на весь день. Не має побічних дій, крім індивідуальної нестерпності складових.

 

Сік Ноні від «Buasri»: опис переваг

Даний фрукт багатий на вітаміни (B12, B1, B6, B2, A, C, E), антиоксидантами та іншими важливими для здоров'я людини мікроелементами. У нього входить: залізо, магній, біотин, фолієва кислота, молібден, кальцій, фосфор, калій, хлорид натрію, ірідоіди і ін.

При виготовленні препарату виробник «Buasri» зберігає всі корисні властивості плоду, тому сік Ноні ефективно справляється з такими завданнями:

✔ відновлення захисних сил організму;
✔ зміцнення імунної системи;
✔ поліпшення розумової діяльності;
✔ підвищення фізичної активності та працездатності;
✔ благотворний вплив на серцево-судинну систему;
✔ уповільнення процесів старіння;
✔ очищення від токсичних речовин;
✔ нормалізує сон;
✔ позбавлення від зайвих кілограмів.

Ціна за сік Ноні (дозування - 1 літр), якщо враховувати позитивні відгуки лікарів і користувачів, є цілком виправданою. Так як видимий результат від прийому препарату з'являється вже через кілька днів.

Інструкція по застосуванню: збовтайте флакон, відміряйте 30 мл (дозування можна збільшити до 120 мл) і випийте. Приймати треба вранці (при хронічних захворюваннях ще й увечері) натщесерце, мінімум за півгодини до прийому їжі. Тривалість курсу - 3 місяці. Рекомендована періодичність - 2 рази в рік.

Зберігати продукт потрібно в холодильнику, протягом 30 днів після відкриття.

Бажаєте купити сік Ноні від виробника «Buasri» (1 л), замовити іншу продукцію в Таїланді, уточнити вартість і терміни поставки препарату по Україні - зателефонуйте менеджеру інтернет-магазину «Siam Collection» на контактний номер.

Об'єм 1 л
Виробник Buasri
Країна виробник Таїланд
Александра / 13.12.2019
А как им лечить псориаз?
Администратор
Сок Нони принимают перорально, следуя инструкции по применению.
Взболтайте флакон, отмерьте 30 мл (дозировку можно увеличить до 120 мл) и выпейте. Принимать надо утром (при хронических заболеваниях еще и вечером) натощак, минимум за полчаса до приема пищи. Продолжительность курса – 3 месяца. Рекомендованная периодичность – 2 раза в год.
Галина / 28.11.2019
Можно давать сок детям? Какая дозировка? Возраст?
Администратор
Сок можно давать детям. Для дошкольников наибольшая доза составляет по 15 гр в день. Школьникам начальных классов и подросткам можно давать от 30 до 50 гр в день.