Кращий спосіб зміцнити імунітет, відновити здоров'я і зарядитися бадьорістю - сік Ноні, купити в Україні який ви можете від виробників з Індії і Таїланду. Вибираючи торговий бренд радять віддавати перевагу продукції тайських компаній. Так як вони випускають абсолютно безпечні, 100% натуральні та ефективні препарати.

Сік Ноні, багатий на мінерали і діючі на клітинному рівні вітаміни, можна легко замовити через інтернет для лікування і профілактики алергії, простудних та інших захворювань.

 

Склад екзотичного продукту

Результати клінічних досліджень довели, що сік Ноні з Таїланду надає на організм загальнозміцнюючу, протизапальну та імуномодулюючу дію. Крім мінералів і амінокислот в засобі міститься безліч елементів, необхідних для усунення серйозних захворювань (артрит, діабет, мігрень, вірусні, грибкові інфекції).

Сік Ноні варто замовити через гарантованого цілющого впливу на організм, завдяки таким компонентам в його складі:

  • оксид азоту - нормалізує кровообіг, знижує артеріальний тиск і сприятливо впливає на роботу головного мозку;
  • ськополетін - розширює кровоносні судини, стабілізує тиск;
  • дамнакантал - перешкоджає проникненню інфекцій і бактерій в організм;
  • пектин - позитивно впливає на процеси травлення, захищає від мікробів кишечник, стежить за станом мікрофлори;
  • стероли - виводить холестерин;
  • антрахінони - відповідають за профілактику розвитку ракових клітин.


Крім того, сік Ноні варто купити для схуднення і поліпшення загального самопочуття. У цьому натуральному напої міститься понад 150 активних речовин.

 

Як пити сік Ноні?

Сік Ноні рекомендують приймати при ГРВІ, бронхіті, астмі, радикуліті, цукровому діабеті, безсонні. Препарат з тропічного фрукта не має протипоказань. Його вживають на голодний шлунок по 30 мл 2 рази на день (до їди або через пару годин після). Курс прийому - від 3 до 6 місяців.


Щоб купити тайський сік Ноні, уточнити терміни доставки товару по Україні, зв'яжіться з онлайн-менеджером інтернет-магазину «Siam Collection» по телефону або e-mail.

Об'єм 1 л
Виробник OTOP
Країна виробник Таїланд

Ще не було питань.

Рекомендовані товари