Категории

Косметика з Таїланду оптом, тайська косметика дрібним оптом і великим оптом

 

Тайська косметика - купити дрібним і великим оптом

Компанія «Siam Collection» більше 7 років займається продажем у роздріб і оптом природної косметики з Таїланду з доставкою в будь-який населений пункт України. Ми поставляємо всілякі косметичні і цілющі засоби з Таїланду без посередників, тому гарантуємо оперативні терміни доставки продукції і ціни без переплат.

Схема роботи нашого інтернет-магазину:

Приймаємо замовлення на покупку оптом тайської косметики.
Відправляємо заявку нашому співробітнику в Таїланд.
ППриймаємо товар в Україні та перенаправляємо покупцеві.

 

Співробітник компанії постійно проживає на території Таїланду, тому ми оптом і в роздріб реалізуємо тільки 100% оригінальну косметику, яка нещодавно вийшла з виробництва і має тривалий термін використання.

 

Чому варто замовити тайську косметику оптом у нас?

 

У клієнтську базу інтернет-магазину «Siam Collection» входять понад 200 клієнтів, які набувають косметичні продукти великими і дрібними партіями. У нас замовляють тайську косметику оптом, тому що ми:

Гарантуємо отримання натуральної косметики з Таїланду оптом протягом 2-10 днів. Територія обслуговування - вся Україна.
Не встановлюємо ліміти для оптових закупівельників. Тобто у нас можна замовити і купити будь-яку кількість косметичної продукції з Таїланду.
Здійснюємо продаж оптом не тільки тайської косметики, представленої в каталогах, але також виконуємо індивідуальні заявки. Ви надсилаєте фото необхідного товару, ми знаходимо його в магазині Таїланду, викуповуємо і відправляємо вам.
Встановлюємо адекватні ціни на реалізовану продукцію. Ніяких необґрунтованих націнок і «прихованих» комісій. При замовленні тайської косметики оптом вартість товару обговорюємо з кожним клієнтом індивідуально.

 

Пропонуємо купити оптом широкий асортимент тайської косметики. Постійно поповнюємо каталоги новими продуктами. Вибираємо найбільш затребувані, ефективні і якісні косметичні засоби.

 

Яку косметику з Таїланду можна купити у нас оптом?

 

Скориставшись сервісом «Siam Collection», ви зможете придбати в будь-якій кількості наступні косметичні засоби:

дезодоранти Кристал;
бальзами і кондиціонери для волосся;
зубні пасти (для дорослих і дітей);
засоби по догляду за порожниною рота;
кокосові масла і відбілюючі маски;
очищаючі скраби для обличчя;
капсули для схуднення;
різні омолоджуючі засоби;
препарати для підвищення потенції;
крема (для тіла, обличчя, рук, універсальні);
маски, сироватки для волосся;
шампуні, які посилюють ріст волосся і т.ін.

 

У нас також можна замовити всілякі натуральні чаї (зелений, оранжевий, синій, жасминовий, лавандовий і ін.), А також всілякі серії з отрутою кобри, муцином равлики і колагеном.

На оптові замовлення не поширюється додаткова знижка 10% (при купівлі від 1000 грн) і безкоштовна доставка.

Бажаєте дешево купити натуральну тайську косметику оптом (дрібним, великим), уточнити терміни поставки продуктів з Таїланду, дізнатися вартість доставки по Україні - зателефонуйте консультанту інтернет-магазину «Siam Collection» за телефонами: