Капсули Хаам Cosenium Fenestratum для нормалізації цукру і очищення судин від холестерину за складом є натуральним рослинним препаратом.

Цей засіб корисний не тільки людям з групи ризику (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія), але і тим, хто піклується про здоров'я і підтримку показників цукру і холестерину в нормі. Країна-виробник препарату — Таїланд.

Склад

Повністю натуральна основа препарату включає корисні трав'яні компоненти:

  • Coscinum fenestratum — косциніум звичайний — 30%. Відрізняється потужною біологічно активною дією.

  • Vines of piper ribesioides — деревна перцева ліана — 10%. Містить багато вітамінів A, E, C, K, групи B, а також корисні мікро- і макроелементи. Сприяє розрідженню крові, покращенню метаболізму, нормалізації роботи кишечнику.

  • Roots of rose-colored leadwort — корінь рожевого плюмбаго — 10%. Знімає запальні процеси в організмі, має сильну антисептичну та тонізуючу дію.

  • Roots of piper sarmentosum — корінь дикого бетелю — 10%. Має знеболюючий та знезаражувальний ефект.

До складу препарату входять й інші активні речовини.

Показання

Капсули Хаам Cosenium Fenestratum показали хороший ефект у застосуванні при безлічі захворювань:

  • нормалізують артеріальний тиск і рівень цукру в крові;

  • чистять судини від атеросклеротичних бляшок;

  • покращують обмін речовин, у тому числі жировий, що чудово при схудненні;

  • покращують пам'ять та інші когнітивні процеси за рахунок нормалізації мозкового кровообігу;

  • полегшують напади ревматизму;

  • знищують паразитів.

Спектр використання препарату достатньо широкий, оскільки діє він не на певний орган, а безпосередньо на всі системи організму.

Як застосовувати?

У баночці 100 капсул. Приймають препарат 2 рази на день перед їжею, по 2 капсули.

Ефективний курс становить 3 місяці, а профілактичний — один. Протягом курсу не рекомендується приймати тваринні жири й алкогольні напої.

Для отримання кращих результатів від прийому капсул Хаам Cosenium Fenestratum доцільно додати в раціон їжу, багату кальцієм: зелені овочі, кунжут і мед.

Протипоказання

Препарат не бажано застосовувати під час вагітності, лактації та дітям до 12 років. При індивідуальній непереносимості компонентів даний засіб протипоказаний.

Капсули Хаам Cosenium Fenestratum для нормалізації цукру й очищення судин від холестерину можна замовити з безкоштовною доставкою по всій Україні.

Вибирайте в SiamCollection косметичні й лікувальні товари оптом чи вроздріб: пропонуємо відмінний вибір продукції надійних азіатських виробників.

Пока не было вопросов.

Рекомендуем посмотреть